się denerwować

Autor: erybenicar | Kategorie:
Tagi:
31. stycznia 2010 21:08:00

Urszula nie wytrzymała psychicznie, zaczęła się denerwować i psuć na potęgę. Od zeszłorocznego US Open Agnieszka nie chce już grać z Urszulą i wróciła do Kirilenko, czyli swojej częstej partnerki z mniejszych imprez WTA.

Polka i Rosjanka mają teraz w ćwierćfinale wymarzone losowanie - Laura Robson ma 16 lat, a Sally Peers - 19. Obie są jeszcze juniorkami, które przez cały rok bez dzikich kart nie kwalifikują się nawet do najmniejszych turniejów WTA. 
Polka walczyła już kiedyś o półfinał debla w Wielkim Szlemie - na Roland Garros 2009 razem z siostrą Urszulą poległa po zaciętym ćwierćfinale z Su-Wei Hsieh z Tajwanu i Chinką Shuai Peng. Był to jeden z tych meczów, w których .Robson to wielka nadzieja brytyjskiego tenisa, ale odkąd wygrała w 2008 r. juniorski Wimbledon, niczego nie pokazała. Peers jest 308. w rankingu WTA, zarobiła w karierze ledwie 28 tys. dol. - Nie da się ukryć, że to nie jest jakaś najwyższa półka i mamy dużą szansę, ale nie powiem przed meczem, że na pewno wygramy - stwierdziła Radwańska.